Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz lemmy9 #83909 üzenetére

    "Engem a hideg ráz a még nevétől is. De ez csak az én véleményem" ?? Ezt nem igazán értem, nekem nem rosszak a tapasztalataim, különösen a használtpiaci (nem az AVX-es magyar ;] ) árakhoz képest szerintem nagyon korrekt műszaki tartalommal, és hangminőséggel rendelkeznek...... már amiket én hallottam...( XDA-1, XDA-2, UMC-1, XPA-1, USP-1, XSP-1) ... a többiről nem tudok, és ennek okán nem is szeretnék nyilatkozni..... :U

    Nagyon leköteleznél, ha elmondanád, melyikkel voltak ilyen negatív tapasztalataid, nehogy olyannal bepróbálkozzak. Mert a mai használt piaci vásárlási kedv mellett már kezdek belefáradni az eladásba, lassan minden eladhatatlannak tűnik, kivéve, ha nevetségesen alacsony árat adsz meg. Szerencsére azért vannak kivételek, de a reális árú eladások lassan fél években mérhetőek... :( .... És sajnos hallgatózásra nem sok lehetőség van Emotiva témában. AZ XMC-t szerintem Magyarországon még nem sokan hallhatták ( ha egyáltalán hallotta valaki .. :U ), ennek ellenére sokfelől hallom hogy szidják...... Akinél konkrétan rákérdeztem, hogy mi nem tetszett benne, az azt mondta, ja, ő nem hallotta, csak olvasta, hogy nem túl jó.... :DDD Ugyanez volt az XPR végfokkal is, megkaptam, hogy megalomán amerikai túlzás...... vastemető a maga 3.5.kW-os trafójával meg a 480 000 uF tápjával......és nem ettől lesz jó a hang..... de akik minősítették, kiderült, annyit hallgatták mint én, azaz csak képen látták..... Ellentétben régi iskolatársammal, aki az USA-ban él, és neki van egy XPR-5 -je, és ő meg nagyon dicsérte, pedig nála megfordult már sok ilyen cucc, mert épületautomatikákat és házimozikat épít SanDiego-ban.... Az ő véleménye az volt, hogy messze vert mindent, ami nála nem volt legalább 3x-os árú. ( most cserélt egy gazdát Ebay-en 350e JMF-körül....)

    Na most kinek higgyek? Hinnék én a fülemnek..... ha valakinél lapul valami komolyabb Emo cucc, nagyon lekötelezne, ha befogadna egy hallgatózásra.... Konkrétan XPR2 vagy XPR-5 érdekelne, illetve egy XMC-1

    :R

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák