Új hozzászólás Aktív témák

  • Játékos

    addikt

    válasz Tamoo #67674 üzenetére

    Ahogy igértem, beszámolok a véleményemről:

    Összességében megérte. :K Nem kellett ráfizetnem olyan sokat, és mégis egy sokkal újabb, erősebb, százszor jobban paraméterezhető gépet kaptam az előző helyett.
    Ami a Denon felé billenti a képzeletbeli mérleg nyelvét:
    -HD hangok
    -Audissey
    -erő.

    A NAD-dal egyszerűbb volt az élet, mert ott ráeresztettem leginkább az analóg jelet (Xonar-ból), és onnan ment minden, mint a karikacsapás.
    Most váltogatni kell a bemeneteket, és/vagy aktívnak kell lennie a második kijelzőnek (mert az a HDMI), de kapok helyette eléggé szépen pozicionált teret, kiegyenlítettebb hangképpel. :K
    Időnként visszafogottabb, mint a NAD, de azt teljesen megszokta már a fülem, illetve az nyersen kapott mindent, nem nyúlkált túlságosan bele a rendszer, pláne nem az Audissey.

    Így azt tudom mondani, hogy nagyon-nagyon szerettem a kis NAD-ot (és ha lett volna JÓ pénzért, akkor azt vettem volna megint), de nem bánom a cserét. :N

    A következő egy értelmes sub, amit esetleg követhet egy 5.0 szett. Esetleg...

    Köszi a mindenféle segítséget! :R

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Új hozzászólás Aktív témák