Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz cekkk #45749 üzenetére

    Bácsi, én majd fél évig egy erősítőt építgettem.kapcsoláson variáltam,alkatrészeket kombináltam. Ez annyira tapasztalatot, és fülmemóriát adott, meglepődnél,mennyire emlékszem a régi alkatrészeim hangjára,mi hogyan,merre vitte a hangzást.(Nem arra amlékszik ugyanis az ember, hogy a cin hány másodperc alatt cseng le, hanem az érzésre, mit váltott ki benned az alkatrész cseréje. Hangszineket pl nem lehet memorizálni, csak azt, hogy mintha az énekesnek magasabb lett volna régen a hangja) Tök ugyanilyen a kábel is. Elvileg nem nagyon kéne difinek lennie, hiszen elko-elko, de kipróbálhatjuk, h kiveszel egy kábelemet a láncomból, beraksz valami mást, hogy észreveszem-e...

    Anno felajánlottam usb-koax, aztán usb kábelek között is,vagy akár programok között is a vaktesztelésemet, h nem levegőbe beszélek. Sztem a helyieknek is van olyan lánca,mint nekem, sztem mehetsz máshoz is,aki közelebb van. Hidd el, normális láncban a kábelek pontosan olyan fontos alkatrészek,mint az aktiv elemek, nem véletlenül szokott a normális láncok csiszolgatása végén az kijönni, hogy a kábelek ára nagyjából annyi,mint az aktiv elemeké...

    És hidd el, kérlek, hogy amikor AB tesztelés van(munka a szórakozás előtt), bőven beleszámolom az idegállapotot is, fáradtságot is, és inkább átteszem a folytatást máskorra.

    Tamoo: zavar, h megint előjött a téma? most épp engem nem,mert pont egy darab drót okozott nekem nagy örömet tegnap este. (nem,nem a vibrátor kábele)

    [ Szerkesztve ]

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák