Új hozzászólás Aktív témák

  • mrgergoke

    aktív tag

    Sziasztok!
    Nekem egy kis segítségre volna szükségem. Van itthon egy Sony DAV-DZ10-es házimozirendszer működő hangfalakkal együtt. A lejátszó viszont csak képet ad, hangot nem tud produkálni. A notim nem ismeri az 5.1-et, viszont a fő célom az lenne, hogy játékok 5.1-ről menjenek. Sokféle megoldás lehetséges gondolom, nekem a legegyszerűbb és legolcsóbb valamilyen keresztezése kellene. Talán meg lehetne javíttatni a lejátszót (ami egy 400 W-os erősítő is, elég jól szól), de hogy hozom át a hangot rajta keresztül, ha notim nem ismeri és a lejátszón AUX sincs? Gondoltam FM transzmitterre, de mások szerint 5.1-re képes transzmitter sincs. Vehetnék másik erősítőt a hangfalakhoz, de akkor még mindig nem ismerné az 5.1-et a gépet. Nagyjából felvázoltam nektek a helyzetet.
    Hajlandó vagyok pénzt áldozni rá, nincs keret. Ha úgy gondolom, hogy megéri, akkor úgyis befektetem valamibe a pénzem, ötleteket várok. Azért erőltetem a dolgot, mert jó minőségű (hallomásból és véleményekből) hangszórókról van szó, 5.1-em még sosem volt és nem akarnék túladni rajtuk.
    Ti mit javasoltok? Köszönöm szépen mindenkinek az idejét!

    UI.: A lejátszó egyszer egy lávalámpa folyadékával lett megöntözve, azóta nem beszél.

    [ Szerkesztve ]

    https://rendeljkinait.hu/

Új hozzászólás Aktív témák