Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz bajnokpityu #43081 üzenetére

    Nem mondtad, de ennek nagyon örülök! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit hoztál ki a dologból. Írtad, hogy most sok a mélyje. Lehet, hogy nekem ez tetszene nagyon :DDD Mi került végül bele, mert kicsit elvesztem a sok kábel között?

    Szerdai Ricsi-féle hallgatózás újabb mérföldkő volt az életemben. A non plus ultra, újonc versenyzőként avanzsálódott első helyre a skálámon. Remélem, ha elég ideig lesznek nálam a 920-asok és kitartóan öntözőm őket, akkor Scala Utopia lesz belőlük :B

    szerk.: az is kiderült számomra, hogy nincs túl combos erősítő. Lehet, hogy nekem is várnom kellett volna még pár hónapot és XPR-t venni :F Remélem, hogy nem lesz kevés a 2x250 watt. Nem a hangerő miatt, hanem az iszonyat pontos, feszes mélyhangok miatt. Patice is megjegyezte, hogy az i32 szerinte nem tartja rendesen kordában a 920 alját. Aztán az ő kábelével végül csak nem volt olyan rossz, de majd megnézzük mi a tuti, ha valami monstrum kerül mögé.

    (#43082) Tonyo: persze, értettem, hogy vicc volt. Én meg folytattam, csak galád módon smiley nélkül :R

    [ Szerkesztve ]

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák