Új hozzászólás Aktív témák

  • f27

    aktív tag

    Sokan keresgélnek jobbnál jobb hangzásu hanfalakat...
    Én a képen látható dobozokat magam építettem össze,magam válogattam össze a hangszorókat is.

    Akik eddig meghalgatták,olyan emberek is akik több milliós rendszerekkel hifiznek/moziznak,csukott szemmel kértem tőlük véleményt a dobozokrol.
    Kivétel nélkül minden ember több százezres hangfalakat képzelt el (a legkevesebbet mondó 400-500ezres volt-a legtöbbet pedig 1,5Millió))

    A dobozok 125db tudnak szólni torzitás mentesen,a dobozok rezkése egyenlő a 0-val.
    És jöjjön a meglepetés benne.
    A dobozok NEM szabad épiteni fenyöből vanak!
    A dobozok belseje kivan kenve 4réteg bitumennel 100$ hangválto van benne. B&W magas dómok, Technic studió közepek,és egy ismerősöm által beszerzel martin logan 20cm 300W mélynyomók.

    Hogy legyen mihez mérnie mindenkinek, eddig JBL hangfalakat használtam (még meg is vannak) Studio 120 center ES30 és E20 dobozokat.
    azt hittem hogy ezek azért már nem 2forintos dobozok(jó tudom nem is isten) de azért az ember elvárná hogy oda b@xon kicsit.
    Nos én cserélgetem le őket mert az épített dobozokhoz képest annyira egy recsmeg hangjanincs hulladékok hogy elsírtam magam.
    Aki Abához közel lakik és meghalgatná /megtekintené,az megteheti bármikor :)

    Ezzel csak azt akartam tisztázni hogy nemuszáj millios dobozok ha lehet építeni is jót 200ezerből (millios hangzást) :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák