Új hozzászólás Aktív témák

  • Fail3D!

    addikt

    válasz Oldfighter #31075 üzenetére

    igazad van reszben, de eleg sokan vagyunk ugy szerintem akik nem akarnak elkezdeni 2 fronttol sporolni:) nekem is a sub hianya megbocsajthatltan lenne:) van aki a ket hatso val kezdi a vetelt mondjuk 100k-t es szep lassan felepiteni, de en is inkabb vettem most kabelekkel egyutt 78k bol egy teljes szettet hasznaltan es inkabb eladom majd az erositot v a hangszorokat es veszek majd jobbat mondjuk 1 v 2 honap mulva, mert ha jo aron veszek nem bukok es utana meg jobb cuccra valthatok... de nem tervezem hogy uj aron szamolva 400k.s hazimozit rakjak ossze csak lehetoseg szerint minnel olcsobban minnel jobb hazimozit, jo zenet is hallgatok, de annyit nem aldozok erte amibol tenyleg ki is jonne az alltalatok elvarhato hangzas, viszont igyekszem megfogadni a tanacsokat miket nezzek vasarlaskol... de gyakorlatilag a tudasom odaig terjed hogy 2 v 3 utas de azonos aron levo 2 utas jobban szol...:) amit megint nem ertek:) most a membrant nezzem milyen tipusu a hangfalban vagy mi az ami jobb hangzast kellt milyen adatot stb nezzek. erositovel ugyan igy allok:) jo hogy egy 200k es egy 50k erosito kozott mar tuti sok kulonbseg van de pl egy 50 es egy 100k kozott mi van, illetve milyen ujitasokkal jonnek elo minden evben az erositok, mit milyen esetben tudja az ember kihasznalni stb, ezekbol kene az 1 hszben valami kis rovid osszefoglalo, mert lehet hazimozihoz akinenek nincs audiofil hallasa es xvidet nez eleg 2 csipogo de a kov szintnel mar lehet mikor vegre dts-el talkozik az ember... (nekem eddig valhogy csak angol hangsavon sikerult osszefutni vele:) ott mar lehet sokal komolyabb berendezes kell... igazabol mint itt szakmai forumosok kb olyan szinten alltok a dolgokhoz ami ertheto... mint pl egy gamer akinek a 0,1 ms eger a 100fps a 120 hz monitor es a 30k hangkartya a 30k fejhallgatoval... szoval az atlag mozifelhasznalo aki epiteni akar nem ilyen igenyekkel jon ide:) meg ha ti sajat tapasztalbol tudjatok hogy ez a tuti:) en a maradek 200 bol amit a jo hangzasra meg el lehet kolteni inkabb valami lakas butorra koltenem:) szoval egy atlagnal jobb de a hozzatok mert hallas es rendszerekhez kepest lehet megis a belepo konfig az amire szuksegem van vagy masnak is:) mint irtam z5500 rol tertem at erre es tenyleg meses a kulonbseg... csak nemtudom hogy ebbol megint valami ilyesmi erzes jojjon ki mennyit kene meg koltenem, hogy azt meg lenyeljem:) ami zavar hogy erzem a ket hangcucc kozti kulonbsegt de pl egy flac es egy jo minosegu mp3 kozott ezen a rendszeren nem hallom sehogy se a kulonbseget es ezert v a hallasommal van a baj vagy itt jon elo az hogy jobb hangcucc es ezert szeretnek vagyom ara hogy 1 picit meg ujitsak ezen:) szoval nemtudom hoyg a hangcuccombol az egesz alkalmatlan arra hogy a flac hallgatasabol kivegyek kulonbseget v a fulem rossz vagy az erositot csereljem le vagy a hangfalat v kuka ugy ahogy van es full mas irany lenne az amit megkene kozelitenem:)

Új hozzászólás Aktív témák