Új hozzászólás Aktív témák

  • junkertf

    csendes tag

    Sziasztok,

    Lehet, hogy láma a kérdés, de kérlek segítsetek kis információval hogy ne legyek az. :)
    Igyekeztem az ide vonatkozó részt átolvasni az 1-es hsz.ból de sokkal okosabb nem lettem...

    Jelenleg egy Yamaha RX-V363 tulaja vagyok gondolkozok a cserén. (Nem, nem kell meggyőzni, hogy van jobb, mert sejtem :) ) Amire használva van az házimozi, számítógépről és dvd-lejátszólról zene hallgatás, STB tévénézés HD adókkal) Hangfalak Dali Concept 6 + Sub + Center 8 Ohm! - tudom ez sem világbajnok....

    Megnézve az erősítő (lehet nem túl aprólékosan) technikai adottságait, és összehasonlítva a jelenlegi erősítőkkel, nem mutatkozik nagy különbség. legalábbis csatornánkénti teljesítményben, jel zaj viszonyban, torzításban. Viszont árban annál inkább.... Ugye a Yamaha 50 körül volt pár éve, és most amit megnéztem, mondjuk egy HK AVR165 kerül 120-ba, de a nagy kérdés, hogy mivel lenne mondjuk az jobb? És miért, ha technikai adottságokban még mondjuk nem is olyan jók az erősítők? merthogy teljesítményben nem nagyon látom jobbnak. Vagy milyen erősítővel kokettáljak ami mondjuk ilyen 120-150 körül lenne és a célnak érezhető előrelépés lenne?

    köszönettel, minden segítségért, akár termék lesz az, akár olvasnivaló :)

    Frankie

Új hozzászólás Aktív témák