Új hozzászólás Aktív témák

  • littlerock

    aktív tag

    válasz malagutif122 #22751 üzenetére

    Nem tudom, te merről jöttél, de itt van pár fórumozó, akik számára erős tájszólással beszélsz... de olyannyira, hogy nem értik mit szeretnél...

    - egyszer hallottam egy "autóhifi" szakkifejezést: gátba csomózni.... amikor leesett akkor fetrengtem a röhögéstől.

    Én bevallom, hogy az itteni emberek egy részéhez képest nemcsak hogy bot fülem van, de messze nincs olyan igényem a hangzásvilág tekintetében, te meg jössz a dinamika, meg az 5-nél feljebb nem tekerjük, mert minek dolgokkal.

    A számítógép mellé, vegyél egy Genius 5.1-es szettet, az megvan 20-ból megkímélten, és még hangszóróid is lesznek...

    Hidd el, attól is elszalad a szomszéd, ha feltekered! Nálam ez szól, és amikor a szüleim nézik az Avatart 2D-ben 94 cm-en, aztán a szobában össze-vissza lövöldöznek, meg oldalról előz a helikopter, akkor mindenki hitetlenkedik, milyen jól szól. Nekem ez elég... szerintem neked is az lesz... biztosan megtalálod a dinamikát... mondjuk ehhez kellett egy dekóder, mert az optikai jellel nem tudott mit kezdeni, de ha a hangkártya analóg kimenetéről hallgatsz zenét, akkor elég lehet a Genius...

    Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

Új hozzászólás Aktív témák