Új hozzászólás Aktív témák

  • Z0mbi

    senior tag

    Ha mar itt vagyok lehet picit off..

    Zenehallgatas hazimozi erositon.

    X4100W m van. Mivel kisgyerek van es nem hangszigetelt a szobaja igy a mozizas 2.5 eve 0 ra csokkent.
    Zenehallgatas nappal viszont annal jobban megy.

    Ha elmegyek egy sztero topicba lenyuzzak a borom hogy hogy lehetek ilyen igenytelen hogy egy hazimozi erositon beepitett eloerositojevel hallgatok LP ket.

    A kerdes:
    Mennyit er valojaban a denon pure direct funkcioja osszehasonlitva egy hasonlo aru sztereo erositovel (ahol meg talan nincs kulon dedikalt tap csatornankent). Elvileg kikapcsolja a video feldolgozo aramkoroket valamint a audyssey -t meg egyeb huncutsagokat. (ill csak ket csatorna vegfoka megy, most esetemben a bi-amp miatt 4)
    Tenyleg ennyire borzalom egy 3-400k s sztereo erositovel szemben? Ha igen miert? (egyedul talan azt tudom elkepzelni hogy azt a penzt amit a Burr Brown nak fizet a Denon a chipert azt lehet egy sztereo erositoben inkabb kondenzatorra koltik meg ellenallasokra/vegfokokra)
    Mielott eladnam az egesz hobelebancot es 2.0 ra valtanek gondoltam koruljarom a dolgot...(esetleg meghallgatok egy ket setupot :D )
    Kosz

Új hozzászólás Aktív témák