Új hozzászólás Aktív témák

  • kaktusz2

    tag

    válasz Lacielvtárs #137854 üzenetére

    Sziasztok

    "Házimozi haladó szinten
    Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
    Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel."

    tomyka74 te ne tegyél fel itt kérdést!mert nem vagy haladó!!
    hát lehet én értem félre?ha netán 1milla 250 ezerért vennél
    valami jobb cumot és további fél milláért hálózati és összekötő
    kábeleket.ez alsó-középkategória feletti rendszer,vagyis már nem bármilyen
    házimozival kapcsolatos kérdés feltehető!!vagy mégsem?
    ÁÁÁÁÁÁÁ most elvesztettem a fonalat:XD
    a topik előszó 2 mondata kicsit üti egymást ,
    de értelmezés kérdése.

    Szóval tomyka74 ne itt várj tanácsot!de ha olvastál kicsit a topikban,
    felmérhető 2 tábor acsarkodása aminek a topikhoz semmi köze már!
    Persze lassan én is csatlakozom valamelyik táborhoz ,mert nem csak a hajam fonom be ,hanem a hangfal kábeleket,de azt is csak aranyból hogy jól szóljon!(nem baj ha a dobozon belül tree a kábelezés)
    a hálózati zavarokon is töröm a fejem,mit kellene ?lehet megveszem Visontát (ne Paksról kapjak naftát)és közvetlen ott használom a hipiszupi cumomat !nehogy az a csunya sinus átmenjen 3 szög jellé:DDD(vagy a skópon, Eistein bozontos frizurája jelenjen meg) Persze azt a legrövidebb
    tápkebellel nehogy valami fránya zavar bejusson.
    Ja és még 1 jó tanács a vetítő vászon alá feltétlen legyen 1 jó minőségű torzítás mentes tükör,
    úgy mint két oldaláról láthatod a vászonra vetített müsort!azután azt nézheted amelyik oldala jobb
    minőségű. Bár próbáltam mókásra venni,nem célom megbántani senkit,de kb ez a szint van,
    meglátásom szerint.Remélem építő jelleggel fogadjátok e hsz-t és a következő hsz -ek tényleg tanulságos tanácsokat tapasztalatokat,fognak hordozni az alsó-középkategória feletti rendszerekről :R :R

Új hozzászólás Aktív témák