Új hozzászólás Aktív témák

  • coleen

    aktív tag

    Sziasztok,

    Jelenleg az alábbi rendszerrel rendelkezem:
    Denon AVR-1905 erősítő
    2 db Yamaha NS-45E álló hangfal
    1 db Wharfedale Diamond8 center sugárzó
    szóval egy 3.0-ás rendszer :)

    Mindez immár közel 10 éve. Jelenleg ott tartok, hogy ráférne az egészre egy ráncfelvarrás (lenne az egész hókamókára plusz egy 100-asom): tehát eladom a régi szettet és a befolyó pénz +100-ért vennék egy modernebbet.

    Időközben az igényeim és lakhelyem változott: annak idején még kertes házban laktam, ahol lehetett hangosan hallgatni a filmet/zenét. Viszont már hosszú évek óta panelben élek, ahol egyszerűen nem tudom/merem rendesen kihajtani a szettet, halk hangerőn pedig nem adja ki (főleg a mélytartományban gyenge).
    Ill. az 5.1-el is úgy vagyok, hogy szép meg jó, de ha csak sztereóban szól, nekem az is megfelelő.
    Fontosabb lett a zenehallgatás, főleg R'n'B, rap, hiphop, amik a mély basszus megjelenítését igénylik, amit a fenti rendszer alacsonyabb/közepes hangerőn egyszerűen nem tud kiadni.

    Kérdésem tehát a következő:
    Kb. összesen 200 ezer Ft-om lenne egy új rendszerre és ahogy írtam fent is, akár a 2.0-ra való "visszalépés" is szóba jöhet.
    Milyen rendszert ajánlanátok (erősítő + hangfal), ami basszusban erős, design-ban a hangfal pedig a Yamaha NS-555-höz hasonló.

    Köszönöm és üdv:
    Coleen

Új hozzászólás Aktív témák