Új hozzászólás Aktív témák

  • mhmpista

    aktív tag

    válasz Tamoo #119126 üzenetére

    Én szívesen elküldöm nekem a régi inakusztik kábelemet :) meglátjuk azzal mit szólnál, aztán kitudja... ha tetszik szívesen ráírom filccel hogy AQ és cserélünk :DDD
    Sajnos igen én is megszoktam ezt az árához kötjük a minőséget felfogást pedig amúgy nem jellemző rám.

    De a subkábel vásárlással bajlódtam kb 1 hónapig, cserélgettem tesztelgettem próbálgattam.
    Ezt a hydra virgot pont T12essel is próbáltuk, boxerrel volt össze engedve, és még ott is jól hallhatóan kijöttek a különbségek. A boxer még megfogottabb volt, nekem mármár túlságosan is. Én lehet nem is tenném zárt szubhoz.

    A lényeg a lényeg az inakusztikkal nekem csak huppogott, pedig nyitott nemtúl drága subom van ezzel meg jobb lett. Még a szokásos asszony kártyát is betudom vetni mert hallotta Ő is. És azt tudjuk itt a fórumon hogy mindent üt ;]

    (#119129) Nemir Ombe

    Mellesleg "tetszik" ez a nem hallottam, de azért ajánlom, hozzáállás. :D Had vegyen bármit-bárki, "csak mert ajánlották"!

    Oda írtam hogy nem hallottam, de annó nekem is ajánlották, szóval annyiért adom amennyiért kaptam.
    De olcsóbb szubkábeleket hallottam és azok nem tetszettek, de te ezzel sem értesz egyet.

    Az igazság az, hogy az a legjobb ha fogja vesz 12db különfélét majd mind kipróbálja értékeli kategorizálja aztán készít egy táblázatot ahol az árérték arány mutató is jelen van és dönt. És tudod mit teljesen igazad van! Tegyen így! ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák