Új hozzászólás Aktív témák

  • kigyi_23

    addikt

    válasz kope0808 #118656 üzenetére

    Ez nagyjából 220K ebből azért már nem vennék bögreszettet, ha nem szeretnék mindenképpen ennyire slim megoldást a nappalimba. Hallottam már sok ilyen bögreszettet (ezt konkrétan nem, de sok hasonlót igen), de egyik sem győzött meg arról, hogy rossz úton járok és azt érdemes lenne választanom. (volt nekem is bögreszettem slim kivitel is igen, kipróbáltam tudom mit tud milyen hátránnyal jár egy ilyen).

    Kolléganőnél is ilyenek vannak ok kicsi helyet foglal nem kell elhúzni a sarokból úgy is mindegy a hangján nem változtat :D Ennyi az előnye. Átjött a férje hozzám, hogy megnézze a TV-m hát nézi mik ezek a szobádban te jó ég. Bekapcsoltam neki 2 perc múlva megkérdezte mennyiért vettem majd kicsit sápadozva távozott, hogy amit ők vettek az brutális pénzkidobás :(

    Szóval, ha nincsenek előítéleteid és nem azonnal kell a cucc akkor nézelődj használt AVR-ek és dobozok között. Ebből a pénzből biztosan sikerül minőségibb hangot kicsikarni mint a Samu. Igen tudom, hogy a Bluray lejátszót én most lespóroltam és úgy számoltam, de szerintem nem éri meg a bögreszettre ennyit áldozni. Ha mégis akkor keress ugyanilyet használtban, mert biztosan sokan jártak úgy, hogy meghallgatták, majd próbálnak tőle megszabadulni :D

    https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Új hozzászólás Aktív témák