Új hozzászólás Aktív témák

  • Cseneles

    őstag

    Mindenkinek az igénye és a pénztárcája húzza meg a határt és akkor még a helyről nem is beszéltem :) HighEnd-ről nem nyilatkoznék mert itt kb 3 emberről tudok akinek a rendszere annak az alsó határát nyalogatja és az is már egy közel 25-30 milliós moziszoba ahol csak a szoba kialakítás annyiba került mint jómagam meg az átlag rendszererének az ára :DDD volt szerencsém ebből 1-et hallgatni rendszeresen a másik már meghívott viszont még nem jutottam el odáig...Szerintem mindenkinek húzni kell egy lélektani határt a legelső mondatom alapján, ezen kívül ha eljutunk egy átlagosnak és elfogadhatónak mondható rendszerig (itt megjegyezném,h hogy kb a véleményem szerint egy 250-300- avr és 400-600000Ft hangfalszett +sub esetén megfelelő kábelezéssel) minden füllel hallható változásért dupláznunk kell a befektetett összeget avr/hangfal csere esetén...ezt azért nem árt szem előtt tartani :K így is az átlagnak nem éri el a rendszere a 2 millás határt sajnos :( használtban olcsóbban is kijön de ez a magyar helyzet

    [ Szerkesztve ]

    Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

Új hozzászólás Aktív témák