Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mettek

    addikt

    válasz Tamoo #69449 üzenetére

    A világ körforgása :)
    Csak hogy XLr-nél maradjak mert ez volt a legutóbbi csere bere a rendszerben. A Hydrasound XLr-el egy időben kaptam egy Hidiamond d0 xlr-t is. Ez a gyártó belépő kábele. Roland után bekötve sokkal több részlet azonban sajnos csak a magas tartományt emelte ki, a közép és mély nem érvényesült.

    Azonnal megállapítottam hogy ez nekem nem tetszik. Talán még annyira sem mint a Roland xlr. 8000 ft kontra 130ezer ft. Szóval nem vagyok elvakult kábelhívő. Ha placebo lenne akkor azt kellett volna hallanom hogy ez igen, ez egy drága kábel és sokkal jobban szól de nem igy volt. Fel is hívtam az eladót (használt kábel volt) és elmondtam neki hogy kit hallok, szerencsére korrekt és őszinte hifista volt, azt mindta hogy ő is ezt hallotta és szerinte 40ezret sem ér valójában, ajánlott is egy külföldi kábel gyártót ahol méterre lehet kábelt 5000-15000 ft közötti áron azzal hogy mérföldekkel jobb mint ez.

    De közben megérkezett a Hydrasound is, cserélgettem a 2 kábelt és egyértelmű volt. A Hydrasound kiegyenlítettebb volt, nem vett el a középtartományból emellett kellően részletezően szólt vele a rendszer így ez maradt. Nem mondom hogy ne lehetne megoldani ezt töredékéből megtalálva egy független kábeltgxártót de erre most nem volt energiám és időm.

    PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Új hozzászólás Aktív témák