Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    nem szendvics. sima lyuk. szendvicsnél nem lenne fontos, sima lyuknál egyszerűen nem lehet betolni a csövet, ha nincs megdörzsölve. (vagy nagyobbra kéne felfúrni, de akkor rosszabb a palástok érinkezése, vastagabb paszta kell.
    most 5.9-cel fúrom, majd 6-tal fel.

    ezt a csapágy tönkretevős dolgot nem is gondoltam.
    nem tudom van-e jelentősége, de ütvefúró. (a kotyogás miatt amúgy sem lehet teljesen fixen fúrni vele rendesen.) ezt sem tudtam vásárlás előtt, macko20 fejtette ki.
    ok, hogy aszerszám vásárlós topicban ki kellett volna bővebben fejtenem, de azt hittem, gogy ezt az ottaniak tudják, mit akarok fúrni. és hogy senki nem mondta meg, (vagy nem olvastam), hogy az ütvefúrósoknak alapból van egy kotyogásuk, mert nem tudnak másmilyenek lenni.
    úgyhogy nem sértődés, de asszem minden szerszám vásárlás előtt inkább megkérdezem macko20 kollégát is....

    dörzsár miatti csapágy tönkretétel:
    azért pár darabtól csak nem? vagy vegyek valami filléres gépet hozzá?
    erre nincs valami kézi ezköz? (emlékeim szerinte mintha lenne..)

    gugli már mutatja is, hogy van.
    csak hogy ez nekem az aluhoz jó-e?

    általában 40-50mm hosszú lyukakat fogok fúrni. valószínő inkább egyben aluba, ritkábban szendvics élet. habár mint írtam,a szendvicsnél nem fontos az árazás.
    és 6mm átmérő.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák