Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv!

    Portnyitáshoz kéne egy kis help! Adott egy "Conceptronic C54BRS4" típusú multifunkciós router, és egy kábelmodem.

    A gondom a következő: eddig DSL internetem volt, de eléggé megdrágult, és kábelesre váltottam. A DSL nettel frankón be tudtam lőni a portot a torrent-nek és a DC-nek (hogy aktív legyek), de ezzel a nettel egyszerűen nem sikerül. Van valami külön trükkje?

    Így cselekedtem:
    Portnyitás a routeren (192.168.2.202-es gép fele, 1415-os port (TCP-UDP egyaránt)), a gép ip-jét fixáltam a már említett 192.168.2.202-re, átjárónak megadtam a router ip-jét, és a 2 DNS címhez beírtam amit a router dobott ki.
    Namost, ugyanezt csináltam DSL netnél is, és akkor jó volt kapásból. Most is tölt, de a torrent pofázik, hogy a 1415-ös port nincs nyitva - magyarán passzív módban vagyok.

    Jah, a kapcsolódás típusát természetesen átraktam PPPOE-ről Dinamikus IP-re, de hát net az ugye van...

    Meg a router is kapott egy hardveres resetet, hogy ne zavarjon be a régi beállítás, de eredménytelen...

    Ötlet valakinek? Én kifogytam...köszi előre is!

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák