Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attiati

    veterán

    válasz aelod #181386 üzenetére

    Tehát mehet a növényi fehérje és nem lesz jelentős hatással ösztrogén szintre / TZS-re?

  • Fred23

    nagyúr

    válasz aelod #181386 üzenetére

    Eddig emlékeim szerint egyszer írtál olyat, ami cáfolatnak is beillik, a többi hozzászólásod inkább baromira szimpla vélemény / kinyilatkoztatás volt. De ha ez Neked fontos, rákereshetsz a nekem szóló hozzászólásaidra, és linkelheted azokat a bizonyos cáfolatokat sorban egymás után. Olyat pedig biztosan eszembe se jutna mondani, hogy jó edző csak nagyon izmos ember lehet. Ettől függetlenül hozzáértő, tapasztalt ember benyomását keltetted, és sok hasznosat is olvastam már Tőled.

    A legfontosabb dolog tán, amin itt a lovagolás ment, az az, amit chop is említ alább: a kalóriadeficit és a fogyás összefüggése. Elfogadom, hogy a fogyásom oka a kalóriadeficit, ezt nem is vitatnám, azt viszont igen, hogy más -hagyományosabb- módszerrel mondjuk jobban járnék. A tapasztalatom az, hogy az én testem nagyon könnyen vált raktározó üzemmódba, és sok esetben hiába csökkentem a kcal-t, NEM LESZ fogyás, vagy olyan lassú lesz, hogy ilyen havi ~0,1 kiló. Vagyis a normális kajálásomhoz képesti kalóriadeficit nem vezet értékelhető fogyáshoz. Ellenben átmeneti böjtöléssel gyönyörűen megy a fogyás, és a számomra jó módszer a kalóriadeficittel kombinálva hozza is az eredményeket.

    chop: "Azt kellene megerteni, hogy a fogyasodnak a MODJA a bojtoles es nem az OKA! Az oka a kaloriadeficit."

    Szerintem a számomra jó módszer (böjtölés) is részben a fogyásom OKA, ahogy a kalóriadeficit IS. Mert tudok én 2000 kcal-on havi 0,1 kilót is fogyni, meg 3-at is akár.

Új hozzászólás Aktív témák