Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz n.gab #172449 üzenetére

    ja itt a fő kérdés amit Előd is írt, hogy az úgymond "egészséges" hatás az akkut éhezésből jön-e vagy a hosszabban fenntartott kalória deficitből és az ebből eredő normális testsúlyból.

    Az biztos hogy túl sok öreg kövér ember nincs. De az összefüggésben nem vagyok túl biztos. Azaz kövér ember nem éri meg vagy ha már 80+ vagy akkor nem leszel kövér.

    én évekig csináltam. Leangains (legalábbis a böjt része, heti 1-2 24 órás böjt stb.) aztán minél többet jársz utána egyre több az ellenhang is de ez mindennél így van. Ha meg már nem evés akkor inkább este mint reggel. Persze nők lapjás hülyeség, de van aki szerint inkább ez a jobb megoldás

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • aelod

    veterán

    válasz n.gab #172449 üzenetére

    Amit most csinálok azzal megvagyok elégedve. Eszek reggel, délben, este szétosztva. Mellette megy az edzés. Heti 2szer vagy 3szor ahogy időm engedi.

    ..és miért változtatnál ezen? Sokszor látom azt, hogy vannak emberkék akik csinálják jó úton is vannak és elkezdenek marketingelt dolgokban rejlő titkos tanítások után menni. Itt van ez a böjt és az azzal kapcsolatos mítoszok, hogy növekedési hormon és autofágia. A másik a ketogén ami divatos (az egészségügyi vonzata hosszú távon nem a legjobb)

    Szerintem az izomépítés - hipertrófia és a böjt egy síkon való említése vagy alkalmazása hülyeség. Ha edzel és izmosodni akarsz akkor miért gáncsolod el magad egy ahhoz nem alkalmas vagy kevésbé alkalmas módszerrel csak azért mert most ez a trendi. Itt nem azt mondom, hogy 3 óránként egyél (mert azt sem kell) és a másik oldal sem ül, hogy "éhezik a zizom éjjel". Súly megtartáshoz egész egyszerűen egyél annyit amennyin nem mozdul a súlyod ha méred és jegyzed. A súly növeléshez (izom építéshez ha így tetszik) meg egyél többet. Na már most ha egy nap csak 8 órád van megenni 3-4e Kcalt akkor szerinted mennyire lesz kényelmes? Elmondom, semennyire.

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

Új hozzászólás Aktív témák