Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Plata #66764 üzenetére

    Hát a nyári időszakban kevesebben voltunk, nekem is egyéb elfoglaltságaim vannak és lesznek is bőven ha még emberi időben elakarok költözni itthonról :D

    De szerintem ha jönnek a rosszabb idők próbálok többet lenni. Sajnos vasárnapi talin se voltam már hetek óta.
    Illetve a szépségversenyre lassan elfogynak az autók.
    Totty versenyzős cucca se rossz csak az a baj ott a magamfajtáknak esélye sincs igy viszont nincs benne élvezet faktor.
    Gondolkozok majd valami új csapatépítő közösségi programon aztán majd meglátjuk.

    Volt már a kamacho a versenyen.

    Husi majd megmutatom a 2 off road útvonalam, bár kicsit gyengébb SUV-okkal + Joyal nem billel a legélvezetesebb terepezni mert nem csak zúzol tőgázon és lesz ami lesz.

    szerk :

    Illetve más téma :

    Az újoncoknak erősen ajánlanám, hogy jelenjenek meg mondjuk a hétvégi autós talikon.
    Nagyon sok új tagunk van megint akik nagy része szinte nem is ismerősöm.
    Pár hete is majdnem lelőttem reflexből egy új tagot mert mapon idegen volt,a neve is idegen volt, aztán ilyenkor ha épp Oppressoron ülök nem mindig nyomok rá az Y-ra hogy na most akkor ő vajon PH-s -e pláne ha nem magyaros a neve.

    Én az újoncok helyében minél több régi tagot jelölnék be, hogy megismerjék őket.
    (ehhez kapcsolódóan naprakészre kéne dobni a PHHU játékos listát.)

    De talira vissza térve szerintem alapból is szervezhetnénk talikat valamikor , de erre majd kitalálok valami témát.

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák