Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Rizseslescó #1362 üzenetére

    Egybe kiadás nem lesz, úgy tudom.
    Elég lesz az alapjáték elsőre, hidd el. :) De te tudod.

    Milyen karit? Amit akarsz. Közelharci-távolsági-petes-caster vannak lehetőségek.
    Esetleg nézz a Youtubeon pár videót, lásd hogy megy az aprítás (persze jó eséllyel lvl100-as karit fogsz ki, ahhoz idő kell :) )
    Ráadásul nem kötelező második masteryt (classt) választani, ha úgy érzed majd hogy kell később is megteheted a kari átskillezhető (de mastery nem módosítható).

    Van pet attack skill, szóval nem bénázik, mint a Diablo 3 WD a petekkel.
    Van olyan cucc amitől 2 pisztolyt tudsz fogni - szerettem ezt is.

    Mit preferálsz?
    A legjobb ha összedobsz valamit és magadnak próbálgatod. :)
    (Igen, konkrétan elédtolhatnánk egy halom buildet, de akkor nem lenne olyan érzésed mint a PoEnál? :) Hogy az működik és mindenáron azt kell kiépíteni, nem lehet elhibázni a passzívot, stb.? Azt szoktam mondani hogy a GD valahol félúton van a faék Diablo 3 és a bonyolultabb PoE között).

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Rizseslescó #1362 üzenetére

    A PoEt nem tudtam megkedvelni. Nem utálom, csak nem jött át.
    2x ugrottam neki, kb. 60 órát ölhettem bele.
    Elismerem az érdemeit, jó játék, tetszik, hogy fejlesztik, stb., de nem bírtam rávenni magam hogy beletanuljak, hogy elmélyedjek a kereskedelemben, a milyen cuccból mit lehet csinálni stb. Ha nem lett volna mellette a D3 és a GD talán másképp alakul, de nem tudott elkapni. :)
    A Diablo 3-ba belement párezer órám, a végén nagyon untam már, a társaság is régen elkopott (munkatársak voltak) a Grim Dawnnál kötöttem ki közben. Tetszett hogy bonyolultabb a D3-nál, hogy nem lehet elszúrni végleg a karit, a grafika, zene, dupla class, stb. (a TQ-t is szerettem) úgy bejött. Nem tökéletes, de szeretem.

    Persze próbáltam másokat is az elmúlt években, ez van.

Új hozzászólás Aktív témák