Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    addikt

    válasz reelc #971 üzenetére

    sejtettem, de egy kérdést megért. Az egyértelmű volt, hogy a mandates az az új kariknak van, csak reméltem, hátha az úttörőt egy kicsit jobban meg lehet tolni.

    Ez a GDIA viszont nagyon nem működik nálam. Megnéztem a videót, leírást, szépen felraktam, de ahelyett, hogy mutatná ami a ládában van, kiírja, hogy 2438 cucc van, nincs helye a 3. fülön (kiürítettem, a 4.-et is). Viszont időnként random bepakol cuccokat a 4. fülre. Nem szeretnék semmit sehova átrakni, nem akarok plusz helyet, csak a ládában lévő cuccok között szeretnék keresgélni. Na, erre nem hajlandó.

    A másik panaszom, hogy a kezdeti pozitív látvány élményt mostanra sikerült pár helyen teljesen lenullázniuk. Nem igazán tudom, mi abban a jó, hogy nulla láthatóságú dungeonokban kell időnként mászkálni (pl. a chtonian riftek alatt nyíló szakaszok), ahol se a követendő utat, se az ellenfeleket nem látom, külső térkép nélkül azt se tudnám, hol a pokolban vagyok a pályán.

    Ezt időnként tetézi a nem látható pályán a 3D elem takarásában lévő, semmilyen módon nem észlelhető loot, amihez szó szerint pixelenként kell mozgatni az egeret a képernyőn, hogy hátha újra bevillan a felirat. Semmi gondom a kincskereséssel, jópofa, de ha már felfedeztem azt a nyomorult rejtett üreget, akkor ne kelljen már képernyőpontonként letapogatnom az egyébként nem is látható alaprajzú területet. Ezzel csak azt érik el, hogy az ember egy idő múlva hagyja a fenébe az egész kincskeresést.

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák