Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz kökény #262 üzenetére

    Én nemrég értem el a lvl100-at és az Ultimate nehézség végét egy Cabalisttal. Persze még sok felfedezni valóm van, elsősorban a sztorit vittem végig.
    Nagyon jó petes build, és amiért ölni tudnának a D3-as játékosok: van pet attack skill. :) Van olyan pet ami kicsit lomhább, de elég jól működik a dolog.
    Nekem bejött ez a build. Persze a komolyabb ellenfelek lecsapnak, de az a helyzet, hogy nagyon hiányos az endgame cuccom, pl. nincs még 2 szet darabom se hozzá. Másba vagyok öltözve, és mégis eljutottam idáig. Vagy 3 tárgy van meg eddig belőle + az augmentációk. Betartottam a leírásban lévő skillezési sorrendet, devotion kiosztást, stb. Ez nagyon tetszik a játékban, hogy - eltérően a Diablotól - lehet boldogulni nem perfekt cuccokkal. Küzdelmes, de lehet. :)

    Lehet szeretni mindkét játékot sokmindenért.

    Mégvalami. Ha mindent meg akarsz venni, nem árt ha tudod, hogy a Steam Loyalist Items Pack főleg kozmetikákat tartalmaz, ill. valami világítós petet.
    Elsősorban azért létezik a DLC, hogy ha valaki még támogatni akarja a fejlesztőket, és szereti a kozmetikai dolgokat. Igazán érdemi dolgot nem ad a játékhoz, mint a többi DLC.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák