Új hozzászólás Aktív témák

  • <cafat>

    senior tag

    hello mindenkinek

    sztem ezt a játékot elnagyolták és elcseszték elég rendesen...
    a gothic 1 óta sokat változott a kép és a rosszabbik irányba :( kicsit lehettek volna kreatívabbak a játék tervezői: pl gondoljunk csak bele: mi volt a gothic 1-ben? orc-ok, a gothic 2-ben? orc-ok (ezt még megértem mert az 1 és a 2 közvetlenül kapcsolódik egymáshoz), de elvileg a gothic 3-ban egy vadidegen szigetre kötnek ki!!! és mi van itt??? orc-ok :( eléggé egyhangú... ráadásul az 1nek és a 2nek nagyszerű, csodás története volt, frappáns, és sokoldalú megoldásokkal, többféle végigjátszási lehetőséggel és választható utakkal. ez megvan a 3-ban is, de ez már nagyon túl van cifrázva, mégis sablonos... :(
    a grafika gyönyörű, de minek?? akkora a gépigénye h csak nagyon kevesek tudnak vele normálisan játszani... (nekem elég lett volna a 2 grafikájával is, főleg ha belegondolunk h az 1-et és a 2-t ugyan arra a grafikai motorra építették, és jelentősen szebb lett a 2.)
    ezzel azt akarom mondani, h kis odafigyeléssel meg tervezgetéssel és jó munkával mennyit ki tudtak hozni ugyan abből a motorból...
    egy RPG-nek nem arról kell szólnia h milyen a grafikája, hanem inkább a magávalragadó történetének kell hatnia.... sztem
    ráadásul tele van bugokkal mert csak összecsapták... a gothic 1-ben és 2-ben is sok bug volt de a 3-ban több van mint az 1-ben és 2-ben összesen.. :( (amiket inkább nem részletetznék...)
    ki akartak adni egy gothic3 gold-ot (amiben elvileg kijavították volna a bugokat), de azt is elhamarkodták, és még több bug lett benne mint előtte, úgyhogy inkább visszavonták
    (ez nem fikázás akar lenni, csak észrevétel és szomorúság meg csalódás) :(
    mikor kivittem az 1-et rögtön utánna jött ki a 2 aminek nagyon örültem, és mikor azt is kivittem (a létező összes féleképpen, mindegyiket) alig vártam h végre kijöjjön a 3 és folytathassam, de nagyot kellett csalódnom :( :( :( azt vártam h új sziget, új dolgok, új lények, új megoldások, új főellenségek, erre mivan??!! ugyan az mint előtte: szabadítsuk meg a világot az orc-ok elnyomása alól :(
    a 2-ben legalább az igazán főellenségek a sárkányok voltak, az orc-ok csak másodlagosak, az 1-ben meg a sleeper, de a 3-ban valahogy mellőzhették volna az orc-okat (jó legyenek itt-ott kisebb csoportokban, de ne ők uraljanak már egy idegen szgetet is....) asszem itt az igazi főellenség xardas lesz, de nemvok benne biztos, a lényeg h ezt nem így kellett volna, lehetett volna kicsit újabb a story... :( :U

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák