Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencsizy

    csendes tag

    Hy all

    16 és fél éves vagyok, kb 8 éve játszom gitáron. Eddig csak klasszikuson nyomultam, egy stagg c530-on, az is elég volt, de most jött vmi isteni sugallat, ami azt mondta, hogy nekem elektromos kell bizony, ideje feljebb lépni egy szintet :D
    Egy könyvből tanultam, unokanővérem elmagyarázta a tabokat, belém verte az alapokat, aztán onnantól kezdve egyedül tanultam, nagyon sok dologra magamtól jöttem rá, pl a power chordokra is :D
    A szólózás is, meg úgy kb minden megy, sum-41 számokat is elég sokat tolom. Úgy napi 3 órát játszom, ennél kevesebbet sose, sokszor csak felkapom, azt ami dal eszembe jut, azt játszom.

    Kinéztem egy roland cube 30ast erősítőnek, vélemények erről?
    Gitárból pedig az epiphone les paul 100-at néztem, erről is szeretnék vmit hallani.. :D
    Az irányzat az leginkább poppunk (Busted, McFLY, Sum-41, Blink-182, The Offsprings, Yellowcard, Greenday), emellett punk, punkrock, rock :D
    Erre a célra szerintetek megfelelne ez a szett?
    Úgy hallottam, hogy punkra leginkább a strato lenne jó, de nekem ez a klasszikus les paul forma jön be, szal mindenképp les pault szeretnék.

Új hozzászólás Aktív témák