Új hozzászólás Aktív témák

  • Lelkes1

    csendes tag

    No tehát a link: [L] http://kepfeltoltes.hu/090628/7439683721_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[\L]
    Én az Assembly-ben nem a Part-ok Generic-jeit illesztettem össze, hanem a családtáblák legelső INSTANCE elemeit! A problémám pedig az, hogy a "Create a component in assembly mode" c. parancsot nem tudom használni! Szerintem ezzel lehetne letükrözni az elemet. Ugyanazt az INSTANCE-t szeretném önmagával szemben letükrözni! A képen a félbilincs a lényeges számomra, amelyből a modellemben 4db tök egyforma található. Ezeket szeretném egymásból létrehozni. Ez a bal oldali modellfában tejesen másképpen néz ki, mintha 4x egymásután behívnám ugyanazt az INSTANCE-ot. Azt szeretném elérni, hogy, ha az eredetileg behívott elemet "replace"-elem valamilyen másik elemre, cserélődjön át utána a többi is ugyanolyan méretűre. Szerintem ez nagyon egyszerű lehet technikailag, csak én sajnos nem tudom használni a fent már említett "Create ..." parancsot.

    Aprópó! Volt egy hozzászólás: #341, sgj60 név alatt
    Az lenne a kérdésem vele kapcsolatban, hogy Te kaptál-e Tőle a szóbanforgó digitális könyvből és ha igen, akkor elkérhetném-e azt Tőled? (Próbáltam Neki e-mailt küldeni, de az mindíg visszajön "az ön által küldött üzenetet nem lehet a címzetthez kézbesíteni" c. válasszal.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák