Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xeon forever

    addikt

    válasz F34R #13191 üzenetére

    Számomra összes bow user kuka. Hasznáalticéból. Undoritoak controllerrer. Esetleg egy E oszt annyi. Qick swap. Ganyu is ezen hasalt el nálam, nem a G3C1N.... :B

    PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

  • emiki6

    veterán

    válasz F34R #13191 üzenetére

    Nekem a Sumeru-s és az Inazuma-s a kedvencem úgy általánosan. Meg azért van pár ütős character demo zene, pl Ganyu, Zhongli, Raiden, Albedo. A legjobb ingame zene viszont szerintem a Raiden bossfight zene (pontosabban zenék, mert van egy electro és a metal? verzió). :D A zeneszerző kiváló akusztikus zenéket írt, de a "crossoverek" igazán jók. Az meg már mém, hogy a port ormos zene mennyire adja. :D

    -
    Juteszembe, akartam már írni pár gondolatot a szinkronról. Animék esetén nyilván célszerűbb az eredeti, mert azok japán produkciók, de a Genshin kínai, szóval elvileg pont annyira lehet jó vagy kevésbé jó a japán szinkron, mint az angol. Mindenesetre én nem összehasonlítást tennék, csupán az angol érdemeit megemlíteném, hamár úgy játszottam végig az archon és story questeket. Nem minden szinkron volt jó, volt ami idegesítő, de akadt pár gyöngyszem, ami kitűnt a többi közül. Az archon questekben javarészt csak morzsákat kaptunk, de a story questekben volt idő megismerni a karakterek hangját.
    Zhongli volt az első, aki meglepően jó volt, kiváló szinkronszínészt kapott, illik a karakterhez és jóleső hallgatni. Ei-t is meg kell említeni, nála az tűnt fel, hogy japán kiejtéssel mondta ki a japán neveket (Makoto pl), de ő is kifejezetten illik a karakterhez. Rajtuk kívül még ott van Dainsleif, aki Zhongli-hoz hasonló ilyen szempontból. Rajtuk kívül Beidou, Yea és Yelan az akik kifejezetten jó hangot kaptak. Meg Lisa időjárás stb reakciói is kifejezetten jók. :D
    Vannak azért furcsaságok, pl ZL "every journey has it's final day, don't rush" mondata zavaróan low quality felvétel.

    Meg kell említsem továbbá, hogy visszanéztem a bartender-es event cutscene-jeit és a becsiccsentett Eula angol és japán szinkronja NAGYON különböző, máshogy jelenítik meg a részegséget, a japán egy nem józan Eulát, míg az angol egy Eulát, aki mindjárt behány. Ott egyértelműen a japán szinkron nyer...

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák