Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz Shiro #13984 üzenetére

    És már be is tette az összefoglalóba!
    Akkor ajánlok párat én is, az kerüljön be, amit érdemesnek láttok (kivéve amit vastagon szedtem, mert az mindenképp :D) :
    - Crystal Chunk-ot és Noctilius Jade-et a The Chasm: Underground Mines-ban érdemes bányászni, mert többet dob, így hatékonyabb.
    - Genshin Optimizer - Artifact optimalizáló adott DMG-re, karakter, fegyver és fegyver passzív, arti passzív és csapatbuff függően. Tud arti-t scan-nelni képmetszetből. Pepecs, de gyorsabb mód úgysincs.
    - KQM - A legtöbb karakterhez van kiépítési útmutató.
    - Honey Impact - adatbázis és mutatja a napi aktuális domaineket.
    - Unit analysis by zajef77 - Táblázat, karaktereket jellemzi és osztályozza "erősség" szempontjából
    - A KQM TC csapat "tier-list" videója, indoklásokkal. Tanulságos: [link]
    - Save Your Primos - hivatalos és leakelt banner info, egyebek.
    - - - A Resources oldaluk akár egy az egyben átvehető,.
    - zajef77 yt csatornája - Az egyik, ha nem a leginformatívabb GI tartalomgyártó. Theory crafting veterán, a játék harcrendszere az érdeklődési köre, annak professzora :D . Ha egy új karakter nem feltétlen kell, akkor érdemes megvárni hogy csináljon róla egy analízist, hogy mennyire állja meg a helyét és milyen csapatban érdemes használni. A videói elég szórakoztatók, mióta Zy0x vágója vágja az ő videóit is. :))
    - emiki6 / Miki / 744077325 - jelölhet aki akar. Ha online vagyok (és nem afk) lehet jönni farmolni.

    Az összefoglalóban ezek már nem élnek:
    "Ami mindenkit érdekel:
    How to get free unlimited Primogem easily 2020
    A választ GhostPetya adja! :D"
    "Genshin Impact Team Building Resources 2.0 (Excel táblázat)"
    "Genshin Farming Calculator"

    :R

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák