Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz fsb1000 #2763 üzenetére

    Ezzel én is így vagyok. Ezért is vártam annyira az új fluidmark megjelenését. Aztán az NV letiltotta. Gondolom ha nem lett volna igaz amit a fejlsztők állítottak akkor meg is jelent volna. Jó lenne erről több infó vagy legalább egy kiszivárgott bétás fluidmark valamelyik torrent oldalról. Nekem minden esetre indokolatlanúl magasnak tűnik a GPU physx hardver igénye ahhoz a pár plusz effekthez képest amit nyújtani tud. Logikusnak tűnik, hogy nincs más célja a physx-nek mint mégtöbb nv gpu-t eladni. Elgondolkodtam ezen aztán elindítottam a Red Faction Guerrilla -t és megnéztem mire képes a Havok egy belépő szintű 2 magos procin. :Y Onnantól kezdve valahogy nem kérdéses számomra, hogy melyik az életképes felület. A PhysX inkább a Bifidus Essensis kategória. Mondja a reklám, hogy ott van benne, jó és kell neked. Én meg nem szeretem ha hülyének néznek, ugyhogy inkább eladom a TV-t. :D

    (#2764) schwartz:
    Ki kéne keresnem megint azt a hirt. Én úgy emlékeztem, hogy a 275 dedikáltan fizikázott a fejlesztők tesztjében. Lehet, hogy nem így volt de ebben az esetben is elismerésre méltó egy alapórajeles Q9400 teljesítménye Fluidmarkban ha belegondolsz, hogy ott túl sok grafikát igazából a GTX-nek sem kell számolnia hiszen az egy fizikai bench. Ott 70-80%-a a számítási kapacitásnak fizikára megy el a GTX-nél is. Persze most csak találgatok. Ezért is lenne jó ha valaki kerítene kéz alól végre egy bétát így két hónap után. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák