Új hozzászólás Aktív témák

  • biglion-lord

    tag

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, már több lehetőséget próbáltam és sokat olvastam itt és más fórumokat, de nem jutottam előrébb. Itt úgy látom elég jól kenitek a Garmin rendszert remélem tudtok segíteni, mert már tanácstalan vagyok és a készülék meg sürgősen kellene.

    Van 1 KENWOOD DNX521VBT típusú fejegységem és szeretnék térképet + szoftvert frissíteni. Leírások alapján USB-vel (normál usb kábel) PC-re csatlakoztatva (laptop+wifi) lehetne frissíteni a rendszert. A problémám, hogy hiába telepítettem a (GARMIN oldalról ajánlottat) PC-re amik kellenek a csatlakozáshoz nem látják egymást és sima USB kábelt használok ami PC-re külső HDD csatlakoztatására alkalmas. A GARMIN oldalon úgy sikerült felismertetnem az eszközt, hogy adat hordozót USB-n (pendrive) csatlakoztattam a fejegységhez és megkerestem a menüben a térkép frissítést arra katt aminek hatására az adattároló USB-re rakta a fejegység adatait (GarminDevice.xml) és majd az adathordozót rádugva PC-re majd GARMIN oldalon katt eszköz felismerésre, így felismerte a fejegységet, majd a szoftver frissítésre katt és rárakott az adathordozóra 1 gmaptz.img fájlt, ezután adathordozó vissza csatlakoztat fejegységre és nem történik semmi, az USB eszköz csak keres és keres vártam vagy 5 percet, ha nincs rajta a fájl akkor kiírja az eszköz üres.
    Próbáltam, letöltöttem térképet adathordozóra rárakva a térkép IMG fájlt (gmapsupp.img) és akkor sem történik semmi. Vagy valami elkerülte a figyelmem és nem csinálok jól valamit vagy gőzöm nincs :( Van e valakinek valami ötlete, tanácsa? Örülnék már pontot tudnék rakni a megoldásra, ráadásul kelleni az eszköz. Segítséget előre köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák