Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    köszönöm a segítségeket, a sulinetes gépes történetről valahogy így gondolkodok én is...egyelőre nem találtam olyan papírt, amin kitérnének az sw-re...

    Mobilteflonos téma részletesen:
    Adott a vodkafon és adott egy hivatalos Motorola szervíz. Ha én megcsináltatom a telómat sw szempontjából a Motorola szervizébe, és később valami nyügje lesz hw-sen, akkor a vodkafon nem fogadja el gariba, mert szerinte monyák...(ez a kereskedő álláspontja) a telefonba semmi nem változik szervesen, ugyanúgy voda függő a készülék, csak annyival külömbözik, hogy a gyári, működő motorola sw van fent.
    Nem a Live! menü idegesít a telón, mert nem zavar, néha használom is, hanem az, hogy a helyi kereskedőnél a vodás csávó elismerte, hogy azért nem megy rajt több funkció is, köztük a kihangosító, mert a rajta lévő live! sw hibás. Tudnak róla, vigyem be, felteszik rá az újat, és próbálgassam. Nekem viszont nincs kedvem hozzájuk futkosni, és várni minden frissítéskor 2-3 hetet a mobilra - a másik szervíz pedig direkte a motorola szakszervíznek adná le, és 2 max. 3 nap alatt megfordulna a teflon.

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák