Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz echterion #35697 üzenetére

    Nekem is volt vitám vele. Vettem egy új gépet ami gyári alaplap hibás volt. Ezt még el is néztem, mert gariba cserélték (külön kérésre, igy Asusnak egy jó pont külön) viszont a 4 db Game (lemezes, kódos, fullos) az egy nagy hakli volt, mert mind aktiválva volt már és számlát sem kaptam (ezt a garikönyvbe tálalható pecsét altal azonosítottam az eladó boltot és SN szám alapján kikértem az eredeti számlát - digitális (.PDF) formában le is küldtek mailben) a garikönyv is elég a gyártástól számított 2 év letelte után, mert az a dátum szerint semmi doku nem kell a gitároztatáshoz (értékesítési dátumtól független)

    Na a lényeg az, hogy valóban nem ajánlott eladó... (nem kis időmbe és talán pénzembe se került rendezni az egészet!)

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák