Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64052736

    törölt tag

    válasz tomcica #63899 üzenetére

    :R Igazad van. Még a kommented előtt elmentem a másik cipőben, ami még kitaposva is puhább és egy 10-et beletettem szép lassan. Nem is lettem fáradt tőle. Akkor puhát fogok nézni és nem nézem a súlyt, lehet, hogy csótányroppantó talpú Hoka lesz.

  • #64052736

    törölt tag

    válasz tomcica #63899 üzenetére

    Ma ismét toltam egy hosszabbat, könyörtelenül adtam az élvezeteknek. Először emelkedő gödrös úttal, majd jött a süppedős homok. Tovább a tűző napon, cseréppel kirakott út, folytatva oldalra lejtő bokáig érő gazzal tűzdelt út. Aztán szintén gazos út, de itt már apró kövekkel volt behintve. Tovább emelkedő bokát szúró, lekaszált gazzal ( itt régen térdik érő volt, az tudta ám fogni a lábakat), majd jött a nádas, ahol megszorult a meleg. Itt hullámos volt az út, időnként jó 20centis gödrökkel, amik felett ugrálni kellett. Kiérve töredezett aszfalt, időnként oldalra szintén lejtős, nehogy már mindkét lábam egyenesen álljon. :N Aztán traktor mélyítette út, ahol figyelni kellett, mert benőtte a gaz, jó 30 centis kb. Sík út, na itt jött a gyönyörök csarnoka. Megjelent egy kellemes porördög, ami teleszórt földdel. Pepe bumm beleszaladt a közepébe. :C Olyan volt, mintha porszóróban futottam volna. Persze meztelen voltam, így az egész felsőtestem fekete volt, a fogam között is korcogtak a szemek. A porördögről videó, kb ekkora volt az enyém is.
    [link]

    Aztán lejtő, mi más köves, törött téglával, ami szinten oldalra ejtett, szintén élmény volt a bokára figyelni végig. 17.5km lett a vége.
    Imádni fogom az aszfaltos futásokat, úgy érzem terepeztem eleget. :D

Új hozzászólás Aktív témák