Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sipi700

    tag

    válasz tomcica #56621 üzenetére

    Lehet ezért is jó, hogy az igazán jó futók nem reklámarcok :) Ahogy láttam nálunk Hoka és Salomon cipőket "adnak", egyiket sem szeretem. Régen voltak Asics frontrunner-ek az országban, de talán már az sincs. Talán még Saucony szponzoráltak vannak, Endorphin cipők még tetszenek is, de annyit nem érne, hogy közösségi oldalon mutogassam magam emiatt :D Öreg vagyok ehhez a világhoz.
    Irigyellek, hogy ilyen jól és önzetlenül tudsz segíteni mindenkinek ;) Én is próbálkoztam, 2 hét volt, leírtam mit kellene edzeni, minden futás után azt, hogy min kell változtatni. Nem azt csinálta, le is rombolta gyorsan az edzői ambícióim, már nem szeretnék edzői sulit végezni. Egyre több a futó itt a városban is, egyesület nincs, szívesen segítenék is, de talán túlságosan maximalista vagyok és ezt várnám mindenkitől. A másik meg az önállóan tudnak edzeni az emberek, ahogy írtad. Igen, ha megtanulja valaki az alapokat vagy inkább érti, akkor nem is nagyon kell edző. Legtöbb futónál értelme sincs, szerintem egy 5 órás maratonra egyedül is fel lehet készülni. Továbbá ott ahol egy maratonra készülésnél semmit nem javul az állóképesség meg is kérdőjelezem a munka hatékonyságát.

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz tomcica #56621 üzenetére

    meg kell, h találjon a megfelelő márka.
    anno hifit teszteltem, és egy kitételem volt, hogy bármi legyen a véleményem, megjelenik.
    ezt egyetlen, 2 honap alatt becsődölt magazin vállalta. úgyhogy szabadúszóként folytattam...
    ma csak olyan magazin létezik itthon, ahol az importőr hirdet az újságban.

    ha megnézed az autós magazinokat, youtubereket, mind elkezdi fügetlenként, majd eladja mindegyik a lelkét apróért.

    eladó Kawasaki j300 robogó

Új hozzászólás Aktív témák