Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Hi!King #48195 üzenetére

    Igen, fentebb, amit mutattam linket, abban tökéletesen leírja ezeket a légnyomás / időjárás váltakozással kapcsolatos anomáliákat, az eszközre kivetítve.

    #48193norby_42
    Ha úgy van, manuálisan be kell kalibrálni a magasság adatokat, egy ismert ponton, ismert magasságot. aztán hadd számoljon a kütyü.

    Mindenesetre, megvan a kizárólagos légnyomásos adatoknak is a hátulütője, a kizárólagos műholdas követésnek is....érdemes kombinálni, műhódat műhóddal, jelet nyomással, nézegetni állítgatni, kézzel is , akár.

    Aztán meg otthon kielemezni, az a tuti.
    Menet közben, ha pontatlan is, meg hülyeséget is beszél....akkor is jó, viszonyításnak :K

    #48196ígyvanferi

    Ő elégedett a Suunto 5-tel, én is ott voltam, mikor vásárolta. Mentem vele, okoskodtam egy sort az eladónak az órákról .
    De Ő nem mélyül el különösebben a dolgokban, használja, mutat, szép, okos...elég is.

    Suunto 9Baro inkább terepes, kalandor óra. Zafír lencsével. Időjárás "dolgokkal"
    Van benne pl. direkt időjárással kapcsolatos kimutatás is, ami ebben a Barometeres órában van csak. [link]
    Az a 40-50 ezer, van akinek bőven megéri, mármint a Suunto 5 vs 9 Baro közötti különbség.

    De sztm simán vedd meg azt, amelyik tetszik. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák