Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Never79 #46190 üzenetére

    No, csak nem a Muzsla Trail ?! :R

    Most voltam oda a Mátrabércen 55k-2800. Jó volt, vagyis nem, mert a végén irgalmatlanul carul lettem, "jól el is rontottam" az egész napi teljesítményemet. :(

    Csúcsról lefele utolsó 7km a jutalomfutás ( persze aki tudja milyen a muzsla lefele szurdokpüspökibe....na olyan az a jutalomfutás )
    De én ezért voltam oda egész nap, hogy azt a 7km-t megküldöm, ezt szeretem. Aztán elfogytam, mert szarul frissítettem.....A jutalomból kín szenvedés lett, hányinger meg szédülés meg kutyapóz , persze meleg is volt, de akkor is elbctam.

    Előtte egy héttel Vadrózsa volt, az meg 51 helyett lett kb 55km mert szaladtam minden irányba :DDD meg szintet is pakoltam a 2100 ra.
    Elején elmentem haveroktól stb....aztán jött a feketeleves. Na itt is sikerült rosszul lennem, magamhoz képest....bár néhol pokolian meleg is volt.

    Egyébként néztem én is a Mátraberc trailt.
    De nekem üti a Zemplén. Ez a 108km 41-4400szint. Egy hétvége asszem. Okt 10én.

    Egyébként törölték a másik eseményemet, így a zempléni szenvedésem után, lehet nekimegyek BURGER KING ULTRABALATON TRAIL-nek. Okt. 17-én. Nem látom a létszámokat, de egyelőre nincs bezárva a lehetőség.
    42KM és csak 1000 szint, ez ilyen élményfutásnak jó is lenne...Csak nem tudom, mi marad belőlem a másik után. ( elvileg bírnom kellene, volt már így )

    Okt 31-én meg jöhetne Buda, Pilisben az a 31km meg 1000 szint nagyon kellemesen hangzik BSI vagyis Intersport sztm jó versenyt rendezne. Jónak tűnik.

    Össze kellene hozni, aztán akkor az Október patent is lenne :C
    ami a futást kúszás mászást menetelést illeti

    Hja!
    ígyvanferi
    Never79
    Sok sikert és megannyi élményt nektek :K na és jó egészséget hozzá, ami a legfontosabb !

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz Never79 #46190 üzenetére

    És hogy osztjátok fel, van a felosztásban valami tervszerűség, mennyi idő van a két részleted között pl.? Nálunk elég gyorsan elkapkodták a szebb szakaszokat, meg nincs is igazán rendszer a vállalásokban, de tavaly is valami csoda folytán végül kijött a futók logisztikája egész jól, szóval remélem most se lesz gond. Mondjuk az előzőn be kellett ugranom hajnalban egy rövid szakaszra, mert valami gikszer azért csak volt, de már nem emlékszem, hogy mi.
    Hajrá nektek is!

    (#46191) myckey: kösz! Neked is! Izgalmas dolgokról írsz. Én még nagyon messze vagyok ilyen távoktól, szintektől terepen, de az utóbbi időben megszerettem a terepfutást, szóval várom a mindenféle beszámolókat majd ezekről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák