Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danika256

    aktív tag

    válasz tomcica #41885 üzenetére

    Köszönöm, úgy lesz!
    Tényleg megszerettem szuper csoportos edzés és hát nem is volt kidobott idő..
    Csak jobb lett volna vigyázni az alap állóképességemre is! Mindegy, ez is egy tanulási folyamat része volt. Amúgy is ez a project egy kis teszt, ha úgy tetszik egy kísérlet volt, nem tudhattam, hogy mi lesz a vége, mire jutok az évben..
    De végül is bevált, kisebb kiigazítással elég jól működő edzésmódszer lehet annak aki sérülés miatt csak keveset tud futni, de az edzettségét meg szeretné tartani, vagy picit fejleszteni. A befektetett idő hatékonyságát a futáshoz mérten most hagyjuk..
    És persze a futás sem helyettesíthető teljesen.. :)

    Tényleg elcsesztem a formaidőzítést igazad van, de hiába próbálkoztam így jött össze. A következő talán jobb lesz majd..
    Úgy fest egy felkészülési időszak végén tényleg csak egy lövése van az embernek. De az brutál jó érzés volt! És persze nem volt rajtam semmi mentális teher, mert nem készültem rá.
    De ezt versenyen nem lehet elérni, és nem tudom felfogni edzésként. Kb ez olyan nekem, mint suliban a vizsgák voltak.. A rajtnál már alapból 150-es szokott lenni a pulzusom.. :DDD

    Szóval nem tudom mentálisan hogy lehet ezt tréningelni, készülni stb..

Új hozzászólás Aktív témák