Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DopeBob

    addikt

    válasz tomcica #3400 üzenetére

    Koszonom a valaszt. Igy vegiggondolva, lehet, hogy egy kicsit nagyot almodtam igy elsore :-(

    Na mindegy, megteszek mindent amit tudok, aztan majd kiderul hogyan sikerul fejlodnom :$

    MZ/X

  • DopeBob

    addikt

    válasz tomcica #3400 üzenetére

    Szia,

    na, áttanulmányoztam így kevésbé álmosan, sajnos nem értek mindent pontosan :B

    Kedd - Csütörtök - Vasárnap bontásban járok futni.

    Vasránap lenne a hosszú futás. Most nem volt különösebb gondom a 6,5km-el. Most kicsit érzem a vádlim, de semmi extra, ezt akkor már most vasárnap megpróbálom felemelni 8.4km-re aztán meglátjuk mi lesz belőle. Most a 6,5km-en 6-6,15 perc / km körüli időket futottam, próbálom majd ezt tartani. A pulzusom ilyenkor 170 körül van, semmim nem fájt most, jól éreztem magam :)

    Kedd akkor lehetne ez: "egy könnyű tempoedzes ez is el kellene h érje a 8km-t amiből 5km könnyű tempo 70%" Itt a cél az össz 8km ha jól értem, mondjuk 2km bemelegítés, laza, 5km könnyű tempó 70% ez kb mit jelent? Meg a végére még egy km levezetés. Ezt jelenleg úgy tudom elkezdeni szerintem, hogy 1km bemelegítés, 3km 5.15-5.30 perc/km tehát mindenképpen gyorsabban mint ami most konfortos, és még 1km levezetés.

    Csütörtök: "a harmadik edzés egy hosszú iramjatek(fartlek) lehetne 500m közepes iram (kb.1:55-2perc) 500m laza átmozgató és így szépen amíg csak bírod,itt is 5km-t el kellene fokozatosan érni és melle szépen lassú könnyű futást egy 5km-t meg..." Itt akkor a végére kéne eljutni az össz 10km-ig, mondjuk 1km bemelegítés, 4km úgy hogy 500m 4perc/km (:O) 500m laza, és még 5km csak úgy levezetésnek? :) Ezt kezdetben szintén 5km-re tudom betervezni, 1km bemelegítés, 3x 500m gyors 500lassú, 1km levezetés.

    Remélem jól értettem mindent. Lelkesedéssel nem lesz gond, úgy érzem. Ha nem zavar senkit, majd itt beszámolok rendszeresen :K

    MZ/X

Új hozzászólás Aktív témák