Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz tomcica #32443 üzenetére

    Azért jó 'kezdőnek lenni', mert itt még bőven van a szervezetben tartalék, következetes munkával azért szépen lehet fejlődni, egész nagy ugrások tudnak lenni. Amikor már tényleg a határok feszegetéséről van szó, és kb kihoztad magadból a maximumot, és hosszú hónapokat kell küzdeni pár sec javulásért, azt szerintem én már meg sem fogom érni. :DDD

    Bandus: A múlt héten már kaptam tőlük hírlevelet, szóval annyira azért nem új hír, amúgy nagyon keresni sem kell, ha beírod a böngészősávba, hogy nike.com, más sincs a főoldalon, mint ez. Szép lett amúgy, de szokás szerint 120 EUR-ról indul, ami ugyan nem egy különösebben elszállt ár, de nekem ennyit semmilyen cipő nem ér. Jó lesz ez fekete pénteken feleennyiért is, addig kitart még a tavaly olyankor rendelt két pár, meg az utána még hozzávett harmadik. Sőt, még marad is bennük a téli alapozásra, hogy az újakat majd csak tavasszal, az első versenyek előtti felkészülés végén vegyem elő, mint ezeket is.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák