Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beltram

    tag

    válasz LanyUs #28324 üzenetére

    asics huaka :DDD
    nekem szétb*szta a lábamat a vékony nyelv+vékony fűző, mérges vagyok erre a cipőre.

    [ Szerkesztve ]

    pace be with you

  • Upo

    addikt

    válasz LanyUs #28324 üzenetére

    Én Mizuno Wave Inspire 13-at vettem tőlük, előtte voltam pár áruházban (hervis, decathlon,..) ahol felpróbáltam a szóba jöhető gyártók néhány típusát, hogy mi lenne a jó méret, aztán ezzel a tudással álltam neki keresni. Guide 10 és Inspire 13 között tanakodtam, de a saucony nem volt a méretemben, maradt a mizuno. Megjött, jó is lett a méret. Valamelyik netes boltban olvastam, hogy célszerű lehet először kicsit hordani napközben hogy azért valamennyire bejáródjon. Reggel 9 körül jött meg, rögtön fel is húztam és véigtoltam a munkanapot. Kicsit megcsúszott a meló, esete 11 körül értem haza, és már nem volt kedvem 16 óra meló után kimenni futni :N . Másnap is felhúztam napközben, és délután végre mehettem benne futni. Mit mondjak, nem gondoltam hogy ennyit számít egy jó cipő. Az előzővel éppen 6 percen belülieket kocogtam, ezzel ugyanolyan erőfeszítéssel simán 5:30 - 5:40 -eket megyek (10-15km), sőt még beszélgetni is simán tudok közben (a régi cipőben ez nem ment). Egyszer eljött velem a lányom lötyögni, ő amúgy triatlonozik, végig beszélgetve nyomtunk egy 10-est, de volt benne még 4:50-es km is,és észre sem vettem (neki az pihenő tempó). Soha életemben nem mentem 5 percen belülit, pláne nem a 7. km környékén, és a többi is közelebb volt az 5-höz mint az 5:30-hoz.
    És azóta is simán jön a 20 másodperc tempóelőny kilométerenként, eddig az asszony mögött kullogtam ha maradt velem, most már ő szól rám hogy nem bírja a tempót.
    Májusban voltunk az első félmaratonon, akkor én húztam be a célba, pedig edzésen mindig jobb volt, de fejben nem volt topon, kétszer megállt, de végül beértünk, 2 óra 15 perccel. Most bő 1 hónap múlva lesz félmaraton helyben, itt szerintem külön fogunk válni, megpróbálok 2 órán belülre kerülni (szerintem májusban is meglett volna, de nem akartam idegenben az első félmaratonon ott hagyni), nagyon várom már, az új cipővel egyre több örömöm van a futással.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz LanyUs #28324 üzenetére

    Istenem, de ocsmányak ezek a hokák. :DDD no offense, és nem a kinézet számít, de akkor is.

Új hozzászólás Aktív témák