Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deicide

    veterán

    válasz tomcica #10823 üzenetére

    Aerob szörny, ezen mindig mosolygok, de tényleg ez van, akik előttem végeznek egy versenyen, azok biztos, hogy legalább 10-20 kilóval könnyebbek.
    Ahogy mondod, jelenleg azt érzem, hogy ez így pont jó. Elég gyors vagyok a "túlsúly", a többletizom ellenére, hogy egy-egy rövidebb versenyen az első 5%-ban végezzek (10K/21K), de nem esem kétségbe, ha 6 órát kell menni és 70+ kilit. Tetszik ez az egyensúly és az sem baj, ha innen már nem gyorsulok sokat, ez az alkatból kifolyólag nehéz is lenne, mert a 90 kiló az 90 kiló.
    A másik pedig, amit te is írtál, hogy a 40. évemet azzal akarom ünnepelni, hogy Ironman leszek és oda kell a bringa is, meg az úszás, amivel majd ezután kell megbarátkoznom.

    A te eseted egész más, te pályára születtél, ott érzed igazán elemedben magad, abba pedig nem fér bele a felesleges izom. :DDD

    A szintekkel voltam én is így, éreztem, hogy bizonyos időközönként megállt a dolog, picit a motiváció is elment ilyenkor, de egy kis változtatással, ellesve egy-egy újabb trükköt, eddig mindig tovább lehetett lépni és legnagyobb részt persze fejben dől el minden. Voltam úgy edzés közben, hogy 5-6 kili után meg akartam állni pihenni, mert minek szívassam magam, pedig hét végén verseny volt, de nem hagytam magam, mert tudtam, hogy a kedvemért nem fogják megállítani az órát. ;]

    És egy mai kép, hogy véletlenek nincsenek, azért a tempóhoz kell láb és izom. :DDD

    Live fast - On high - Repentless - Let it ride

  • concret_hp

    addikt

    válasz tomcica #10823 üzenetére

    ilyesmiről írt Kis Gyula nemrég facebookon úgy látom előbb kirakja, Kis Tri néven lehet követni.

    Alg: 5 hónap alatt annyit simán lehet javulni :)
    mondjuk elég nagy suttyóság, hogy nekem pl. idénre meglenne az aranykártya, de még nincs bent a rendszerben... így aztán nem is tudok aranykártyás áron nevezni... de mondjuk ha addig fel nem mondok, benevez a cég. vagy lehet rápróbálok a bécs maratonra :DDD

    [ Szerkesztve ]

    vagy fullba vagy sehogy :D

Új hozzászólás Aktív témák