Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    Kaptam kölcsön Nova-tól VE Prime DAC-ot.

    Úgy sejtem, hogy az én DAC-ommal (ibasso d14) nincs összhangban a microfluent amp, azért nem tetszett, prime dac-ról jobb, pedig mindkettő sabre.

    A quad era-1-nek lényegében mindegy melyik ampra dugom, a 400i mintha a spartant preferálná (pontosabban én preferálom a 400i-t a spartanról. :D), de már annyi AB-ztem, hogy kezdem nem hallani a különbségeket.

    A MFA-nak egy jó, nem magasban nem megtolt dac kell. A spartant kevésbé érdekli a több magas.

    A spartan marad, az ibasso d14 marad, aztán majd lehet egyszer nézek egy dacampot, aminek más karakterű dac-ja van és az ampja nincs rosszban a hifiman edition xs jellegű fejesekkel. Az xs amúgy jó eséllyel szintén a dac-om miatt nem tetszett eléggé, úgy sok volt a magas. Nova egyik eszközét rádugtuk a spartanra, sokkal kevesebb sziszegés-csilingelés volt úgy; az XS-hez valami olyan passzolna, nem sabre.

    "De hát ez a demokrácia, ugye, hogy sok különböző érdekcsoport, hosszas egyeztetés után megállapodik abban, hogy érdemi változás azért mégsem lesz."

Új hozzászólás Aktív témák