Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    Sziasztok!

    Kis személyes élménybeszámoló...a TMP Audio réz ribbon RCA kábeleket és réz USB kábelt rádugtam a JDS Atom Stackre is...és hát, ez is nagyot ugrott hangminőségben (ahogy a MicroFluent Stack is)...nyilván más a kettő (ahogy arról már korábban írtam is), az ATOM Stack iszonyat részletes, levegős, és kb. darabokra szedi a zenét (de nyilván van ettől analitikusabb stack is), a MicroFluent Stack pedig szépen folyékonyan zenél (ahogy a nevében is benne van). :) A k712 PRO pedig szépen skálázódott végig...

    Újfent bizonyítást nyert számomra, hogy a forrás legyen az első, amire költünk...nem vagyok abban biztos hogy a K712 PRO-ból így kihoztam a maximumot (szerintem közel sem)...

    További jó hallgatózást mindenkinek! (Úristen mennyi az idő...de hát ilyenkor van csend :B :D.)

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák