Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Parci #4123 üzenetére

    A felbontás még nem sokszor, de az átfogás elég sokszor feljött, nem keresgélek.
    Értem én hogy mindent szeretnénk egyben, mindenki kicsi, kompakt, nagy átfogású, fényerős, nagyszenzoros gépet szeretne, nem drágán. Én is örülnék neki, hogy a fenébe ne!
    De nem fogja a Q1-el versenyeztetni az X30ast, ahogy a többi gyártó is különösen ügyel arra hogy legyen egymás mellett helyük a hasonló gépeknek, ne nagyon legyen átfedés. Van akinek a fényerősebb obi kisebb átfogással kell, van akinek a nagyobb, ez tök normális, de hogy egy kategóriás gép megyege a mellette lévő kettőt is, az lássuk be irreális elvárás, úgysem csinálják meg.

    Nem a 24-120 az irreális - hanem hogy ezt úgy implementálják hogy más dolgok ne lássák kárát (feltételezem így kéne). Mert úgy (fényerő rovására) már kész van (és sok gyártónál van ilyen; ha az a fontosabb, azt kell venni és csókolom).

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák