Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    Ígéretemhez híven írok a pályázatról amire készülök, és a képek amik között vacilálok.

    Natehát akkor kezdeném a kiírt pályázat céljával amit a levélben írtak:

    ''Témakör
    „TERMÉSZETES PILLANATOK”
    A témakör értelmezésénél a pályázat kiírói kreatív megközelítést várnak a nevezőktől.

    A fotópályázat célja ráirányítani a figyelmünket életvitelünk jórészt mesterséges környezet általi meghatározottságára. Szemünk egyre ritkábban találkozhat a természet nagybecsű szépségeivel és olykor egyik napról a másikra tűnnek el olyan területek, ahol korábban még természeti kincsek voltak. A természet értékeinek újbóli felfedezése, megőrzése kiemelt fontosságú a jelen és jövő nemzedékek számára. A ritka természeti jelenségektől az otthonunk, munkahelyünk közelében felfedezhető piciny természetes szigetekig, apró élőlényekig számtalan izgalmas, érdekes olykor szokatlan pillanatot örökíthet meg az éles szemű fotós. A pályázat kiíróinak szándéka szerint a beküldött fényképek legyenek képesek a szemlélő figyelmét a természeti értékekre irányítani, megmutatva azok egyediségét, különleges szépségét valamint védtelenségét.

    A pályázat értékelésénél figyelembe vett szempontok az alábbiak:
    • Kreativitás
    • Egyéni látásmód
    • Kivitelezés
    • Kompozíció''


    Sok nézegetés után végül 7 jelölt maradt de csak 6 képpel lehet indulni. Szóval az lenne a kérdés, hogy az alábbi 7-ből szerintetek melyik a legkevésbé esélyes. Bár a vállamon ülő mókusosnak a leggyengébb a minősége, a többi tulajdonsága miatt szerintem mégis ez a kép felel meg leginkább annak amit szerintem várnak a pályázóktól, ezért is nem szórtam ki elsőre:

    [kép][link] [kép][link] [kép][link]

    [kép][link] [kép][link]

    [kép][link] [kép][link]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák