Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz Elit3Zotya #84484 üzenetére

    Ne viccelj már, mi a baj ezekkel a képekkel? Azért egy S7 nem hozza ezt a minőséget.

    Az első képen van némi kromatikus aberráció, az utolsón meg kicsit erős a zajszűrés, viszont ez szerintem nem volt a legalacsonyabb értékre állítva (de legalább a Xiaomi ad lehetőséget az állítására). Másba nem nagyon lehet belekötni, és nem vagyok benne biztos, hogy az előbb említett két hibát nem produkálná a Samsung, az viszont 100%, hogy még megfejelné egy adag túlélesítéssel.
    A Samsungok mindig túl "digitális" hatású képeket csinálnak, főleg ezek a régebbi modellek.

    Nálam simán top 5-ben van most a Mi 8 fotós szempontból. Árát is figyelembe véve meg abszolút best buy.

    Érdemes a GSMarena-s tesztekben összehasonlítani a képeket más telefonokkal, általában ugyanazt a témát fotózzák mindennel.

    De van ilyen photo quality comparison tool is nekik: [link]

    Úgyhogy én meg azt mondom, hogy nyisd meg ezt a linket, válassz ki bármilyen telefont a Mi 8 mellé összehasonlításnak, és ezután te tedd a szívedre a kezed és mondd azt, hogy nem tartozik a legjobbak közé.

Új hozzászólás Aktív témák