Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bep

    senior tag

    válasz .LnB #38365 üzenetére

    Sajnos a karrierben nincs semmi élvezet szvsz. Én is nagyon nehezen nyomom le. Full buta AI, és nem csak buta, hanem idegesítő is, emellett egyetlen egy jó, pozitív része nincs. Csak hivatás tudatból fogom lejátszani, illetve reménykedek benne, hogy picit is javítanak az AI-kon. Mert őszintén én szvsz autós játékban ilyen idegesítő és hülye AI-val még nem találkoztam, pedig játszottam a palettáról jó párral.

    A multiban sincs sok kontent, de az a pörgőssége és az amatőrsége miatt működik egyelőre. De hiába nyersz futamokat futam hátán, mezei pirospont max a jutalom. Ráadásul hiába vagy S rankban, ha 4-6 hely mögé esel versenyen, olyan roncsderbi van, hogy azt hiszed Wreckfest-t nyomod.

    Ráadásul folyamat változik, hogy éppen mi a meta autó. De olyan szinten, olyan volumenben, hogy megkérdőjelezi, hogy akkor eddig mi volt, hogy működött. Mintha a készítők egy csúszkát maxról most hirtelen teljesen minimumra húznak egyes autóknál.

    #38366 homerhamm
    Hamis black :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • parandroid

    nagyúr

    válasz .LnB #38365 üzenetére

    Kb ugyanez nálam is. Már az se érdekel, ami újan bekerült bajnokság. Forza sosem a career módban volt erős, de ez az eddigieknél is durván soványabb. Pedig nagyon vártam, és nagyon akartam szeretni, de inkább csinálom minden héten a 100%-os FH5 heteket abban a kevés időben, amit játékra tudok szánni. Az is már kezd uncsi lenni így 2+ év után, de még mindig szórakoztatóbb. :(

    Multi lenne még, de az meg nem az én műfajom. Amúgy meg casual szinten Horizonban még az is jobb, ez a büntetési rendszer valami teljesen elbaszott dolog...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák