Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz Kiskokó #12216 üzenetére

    Gondolom PC-s vagy (ENTER - Kiválaszt-ból gondolom :D ), akkor nézd meg az Eseménynapló - Windows naplók - Alkalmazás. Szerintem fogsz találni ott a Forza-val kapcsolatos piros bejegyzést és benne egy hibakódot. Sok szám és betű kombó, mint a fentebbi képeden. Másold ki és mehet keresőbe. Aztán reménykedj hogy találsz valahol bejegyzést, hogy volt-e valakinek ilyen hibája :) .

    Saját példámat írom, hogy szombatról vasárnapra virradólag hajnal 2-ig játszottunk haverommal, majd alvás. Reggel 10 felé felkeltem, játszani akartam és ennyi. Betöltő kép bejött és ez után semmi. Jó, akkor restart gép és próba. Hiba ugyanaz. Oké, akkor Reset...és semmi. Akkor reinstall....75 Gbyte megint letölt...és semmi. Továbbra se ment. Oké, hogyan tovább...Eseménynapló...és ott egy csomó Forza hiba bejegyzés. Rendben hibakód kimásol, Google....találok is egy 3 napja kelt bejegyzést a Forza fórumán és a végén egy bejegyzést, hogy valaki ezt és ezt megcsinálta és lám megy a Forza. Lényeg, hogy egy bizonyos Windows 10 update-et le kellett törölni, restart a gépnek....és láss csodát egyből elindult a Forza :Y . Konkrétan ezt az update-et kellett törölni: KB4503293. Itt hagyom ezt így, hátha valakinek esetleg kellesz, ha gondja lenne :) .

    Szóval nézz körül az Eseménynaplóban ;) .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák