Aktív témák

  • JJános

    addikt

    Egy kis humor, ami kitaláció! Mit szóltak a hírre, amikor megtudták, hogy jön Sumi?

    Jenson Button (McLaren-Mercedes): Így sem lesz könnyű dolgom, de most…
    Lewis Hamilton (McLaren-Mercedes): Megérkeztem, elment! Vissza akart jönni, nem tudott! Most végre itt van!
    Nico Rosberg (Mercedes GP): Édes Istenem… Miért?
    Michael Schumacher (Mercedes GP): Bocs srácok, nem bírtam ki!
    Sebastian Vettel (Red Bull-Racing): Gyere papa, meglátod, nem lesz olyan könnyű! De azért várlak!
    Mark Webber (Red Bull-Racing): Hm, Schumi… legyen…
    Felipe Massa (Ferrari): Mester, testvér, barát, családtag! Ellenfél? Furcsa lesz!
    Fernando Alonso (Ferrari): 2005, 2006! Emlékszel Michael?
    Rubens Barrichello (Williams-Cosworth): De jó! Már nem én vagyok a legöregebb, és vizet sem kell már hoznom a kútról.
    Nicolas Hülkenberg (Williams-Cosworth): Járni tanultam, de ő már versenyzett, és most visszatér! Hihetetlen!
    Robert Kubica (Renault): Per pillanat annak örülök, hogy van helyem az F1-ben!
    Adrian Sutil (Force India): Újabb német pilóta, vagyunk már páran! Schumi kettőt ér? Ki tudja, majd kiderül…
    Vitantonio Liuzzi (Force India): Kíváncsi leszek a honfitársaim reakciójára a pályán!
    Sébastien Buemi (Toro Rosso): Ilyet sem lát mindennap az ember. Jó lenne egy kicsit harcolni vele!
    Jarno Trulli (Lotus): Nem gondoltam, hogy valaha is visszatérsz! Üdv Michael!
    Heikki Kovalainen (Lotus): Finn vagyok, de örülök!
    Bruno Senna (Campos): Ha lesz autó alattam a Forma-1-ben, akkor legalább egyszer meg foglak próbálni megelőzni!
    Timo Glock (Virgin Racing): Schumacher? Ez jó!
    Lucas Di Grassi (Virgin Racing): Most debütálok, erre ilyen nevek fogadnak. Mi lesz itt…
    Kamui Kobayashi (BMW-Sauber): Már megmutattam, hogy a világbajnokok sem okoznak számomra problémát!
    Luca di Montezemolo (Ferrari): Egy pillanatra megdőlt a szobrod itt Olaszországban!
    Ross Brawn (Mercedes GP): Életem üzletét kötöttem a Mercedesszel, most meg itt van Michael! Kell ennél több?

    2007-05-06 óta itt!

Aktív témák